Příslušenství

LIBRA závěsný plech WP1 P+L

Základní závěsný plech společný pro všechny typy kování LIBRA. Levá a pravá strana. Dodáváno společně, před montáží stačí libovolnou stranu odlomit.
Vaše cena: 9,00 Kč

LIBRA závěsný plech WP2 P+L

Základní závěsný plech společný pro všechny typy kování LIBRA. Levá a pravá strana. Dodáváno společně, před montáží stačí libovolnou stranu odlomit. Díky sloupcům 3 otvorů umožňuje hrubé výškové nastavení.
Vaše cena: 13,50 Kč

IF K-PUSH extra silný s čočkou s adaptér

K-push pro bezúchytkové otvírání. Extra silný. Poradí si i s výklopy jako Aventos HF a pod. Délka vysunutí pístu 37,2mm. Sada včetně adaptéru a montážního návodu.
Vaše cena: 55,50 Kč

IF K-PUSH krátký s magnetem s adaptérem

K-push pro bezúchytkové otvírání. Délka vysunutí pístu 14,2mm. Sada včetně adaptéru, protikusů k naražení nebo nalepení a montážního návodu.
Vaše cena: 66,00 Kč

IF K-PUSH krátký s magnetem k zavrtání

K-push pro bezúchytkové otvírání. Délka vysunutí pístu 14,2mm. Vrtání 50 pr. 10mm. Sada včetně protikusů k naražení nebo nalepení a montážního návodu.
Vaše cena: 59,00 Kč

IF K-PUSH dlouhý s magnetem s adaptérem

K-push pro bezúchytkové otvírání. Délka vysunutí pístu 37,2mm. Sada včetně adaptéru, protikusů k naražení nebo nalepení a montážního návodu.
Vaše cena: 68,00 Kč

IF K-PUSH dlouhý s magnetem k zavrtání

K-push pro bezúchytkové otvírání. Délka vysunutí pístu 37,2mm. Vrtání 82, pr. 10mm. Sada včetně protikusů k naražení nebo nalepení a montážního návodu.
Vaše cena: 76,00 Kč

IF K-PUSH extra silný s magnet s adaptér

K-push pro bezúchytkové otvírání. Extra silný. Poradí si i s výklopy jako Aventos HF a pod. Délka vysunutí pístu 37,2mm. Sada včetně adaptéru, protikusů k naražení nebo nalepení a montážního návodu.
Vaše cena: 71,60 Kč

IF K-PUSH extra silný s magnet k zavrtání

K-push pro bezúchytkové otvírání. Extra silný. Poradí si i s výklopy jako Aventos HF a pod. Délka vysunutí pístu 37,2mm. Vrtání 82mm, pr. 10mm. Sada včetně protikusů k naražení nebo nalepení a montážního návodu.
Vaše cena: 78,00 Kč